Opinie naszych klientów

Połączenie białka oraz kwasów Omega - 3 przekłada się na przyspieszenia tempa regeneracji u zawodników z którymi pracuję. Innowacyjny skład oraz praktyczność to cechy, które wyróżniają produkty SmartFish na rynku. Zawodnicy znajdujący się na zawodach oraz zgrupowaniach międzynarodowych często napotykają na problem optymalnego zbilansowaniem swojej diety, dlatego SmartFish to idealne rozwiązanie aby uzupełnić dzienną podaż kalorii, zmniejszyć stres oksydacyjny lub zastąpić posiłek.

Magdalena Wieczorek

Dietetyk Polskiego Związku Narciarskiego

SmartFish Recharge High Protein to świetna opcja jako potreningowe czy pomeczowe uzupełnienie energii i białka, a dodatkowo zawiera leucynę, kwasy omega 3 i witaminę D3, które są niezmiernie ważne dla szybkiej regeneracji. Świetny produkt, który rewelacyjnie sprawdza się na wyjazdach.

Wojciech Zep

Dietetyk Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Legii Warszawa

Produkty SmartFish są idealnym rozwiązaniem na szybką regenerację po meczu lub treningu. Odpowiednio dobrany skład, łatwość podania oraz smak, który odpowiada zawodnikom to idealne połączenie!

Marcin Piechowski

Fizjoterapeuta Jagiellonia Białystok

Białko, węglowodany, Omega - 3 oraz witamina D3 to wszystko czego potrzebuje do udanej regeneracji moich zawodników. Najważniejszą zaletą produktów SmartFish w mojej pracy jest praktyczność użytkowania. Gotowe do wypicia napoje idealnie sprawdzają się po meczu, treningu lub na wyjazdach.

Krzysztof Bukowski

Fizjoterapeuta WKS Śląsk Wrocław

Soki SmartFish zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz Omega-6, które mają wpływ między innymi na redukcję stanów zapalnych w organizmie. Ponadto, zawarta w sokach witamina D3 jest szczególnie istotna dla sportowców trenujących w takich krajach jak choćby Polska, gdzie niedobry tejże witaminy są na porządku dziennym. Dlatego stosowanie produktów SmartFish może poprawiać adaptację treningową oraz przyspieszać proces regeneracji powysiłkowej.

Łukasz Radzimiński

Trener Przygotowania Motorycznego Arka Gdynia

Produkty SmartFish są idealne przy współpracy z młodymi sportowcami. W 100% naturalny i zbilansowany skład produktów to idealne narzędzie do wzbogacenia i uzupełnienia diety młodego zawodnika. Wysoka zawartość kwasów Omega-3 wspomaga prawidłowy rozwój oraz funkcjonowanie układu nerwowego u dzieci i młodzieży, a także pomaga w potreningowej regeneracji.

Alicja Krajowska - Kukiel

Dietetyk Healthy Center by Ann